ЗЛИВ ВОДИ З НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ У ХАРКОВІ

Монтаж без пилу – за 1 день
Зателефонуй зараз

Гарантія

На матеріали 20 років

Економія

На 30% дешевше ніж
стеля з гіпсокартону

Безпека

Працюємо за договором

Вас затопили сусіди і вам терміново потрібно злити воду з стелі? Не варто зволікати, викликайте наших фахівців, щоби ця ситуація не призвела до непоправних наслідків.

ЧОМУ ТРЕБА ДІЯТИ ШВИДКО?

Наші полотна можуть легко витримати до 200 літрів води. У більшості випадків такі проблеми вирішуються дуже просто. Для ліквідації наслідків затоплення наші фахівці зливають воду, просушують полотно, а потім знову встановлюють його на колишнє місце.

Якщо вода в полотні перебуває вже довгий час, то є ризик, що воно вже не зможе вирівнятися. Справа в тому, що міхур з водою може остаточно деформувати натяжні стелі і їх пройде міняти, а це коштує чималих грошей. Діяти рішуче і швидко варто і в тому випадку, якщо вас затоплять гарячою водою, деформація станеться набагато швидше.

Залишити заявку

ЯКИМ ЧИНОМ МОЖНА ЗЛИТИ ВОДУ З НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ?

Залежно від конструкції натяжної стелі та схеми освітлення, що використовується, злити воду з натяжної стелі можна двома способами:

   1. Зробити прокол у полотні та злити воду.

   2. Злити воду через отвір для світильника.

Залишити заявку

ЧОМУ НЕ ВАРТО ЗЛИВАТИ ВОДУ САМОСТІЙНО?

Ви вирішили самостійно злити воду з натяжної стелі? Ми не рекомендуємо займатись стільки відповідальною справою самостійно. На це є кілька причин, а саме:

   1. Через невмілі дії та відсутність досвіду ви можете пошкодити полотно. Невмілий прокол, під тиском води може перетворитися на величезну дірку. В цьому випадку доведеться повністю міняти полотно, що коштує недешево.

   2. Зливаючи воду з натяжної стелі самостійно, ви можете пошкодити свої меблі або техніку, що знову влетить вам у копійчину.

   3. Вам все одно доведеться викликати майстра, щоб відремонтувати стелю. Тому краще викликати професіоналів та вирішити всі проблеми швидко та без додаткових витрат.

Вам терміново потрібна допомога професіоналів? Чи потрібно злити воду з натяжної стелі в Харкові? Звертайтесь до нас у будь-який час. Наші спеціалісти в найкоротший термін допоможуть вам вирішити всі проблеми з натяжними стелями.

Залишити заявку

Телефонуйте!

Замір безкоштовний
+380955000112

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Розташування

вулиця Сумська, 2, Харків, Харківська область, 61000

andrey.chkirya.93@gmail.com

© 2023 PPC ROCKS