МОНТАЖ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ У ХАРКOВІ

Монтаж без пилу – за 1 день
Зателефонуй зараз

Чому ми

Гарантія

На матеріали 20 років

Економія

На 30% дешевше ніж
стеля з гіпсокартону

Безпека

Працюємо за договором

ВСТАНОВЛЕННЯ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ У ХАРКOВІ

Вас цікавить професійний монтаж натяжних стель? Бажаєте оновити свій інтер'єр за доступною ціною та з гарантією? Щоб отримати якісні послуги за розумною ціною, вам потрібно просто зателефонувати менеджерам компанії Plafond, проконсультуватися і викликати замірника. Нам під силу все, і встановлення дворівневих стель натяжних і установка інших, складних конструкцій.

З огляду на високу декоративність, простоту в установці і короткий термін монтажу, сьогодні багато власників будинків і квартир, вибирають для обробки будинку - натяжні стелі. Монтаж натяжних стель може проводитись за однією з трьох технологій, опис яких наведено у цьому огляді.

Залишити заявку

ВИДИ МОНТАЖНИХ КРІПЛЕНЬ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

  • Кріплення гарпунного типу
  • Кріплення клинового виду
  • Кріплення штапикового вигляду

УСТАНОВКА НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ КРІПЛЕННЯ ГАРПУННОГО ТИПУ

Система кріплення гарпунного типу, є найпоширенішим способом для кріплення, який застосовують для натяжних стель, з полівінілхлоридної плівки (ПВХ). Гарпун виготовляється з ПВХ і його приварюють по всьому периметру натяжної стелі. Він є основною частиною кріплення і дозволяє встановити стелю, закріпивши його в профілі. Сама схема кріплення плівкового полотна – нагадує схему кріплення гарпунами і звідси вона і отримала свою назву. Використовуваний у цій конструкції профіль, виконаний з металу, та його щілина перекривається спеціальною накладкою.

Детальний опис процесу гарпунного кріплення. Після того, як виконано, замір приміщення, на виробництві здійснюється різання (розкрій) плівкового полотна ПВХ. Після цього на спеціальному устаткуванні, по всіх краях полотна, приварюється гарпун, за допомогою якого полотно закріплюється в багеті. Цей спосіб монтажу дуже надійно закріплює полотно в профілі, і в разі потреби також легко його можна, і зняти з багета. До додаткових переваг цієї системи можна віднести і вставку-декор, яка робить стелю ще більш естетично привабливою.

На сьогоднішній день, гарпунна система кріплення вважається найнадійнішою, тому що всі роботи з її створення, виробляються разом зі створенням натяжної стелі і тільки його установка, проводиться в приміщенні, що ремонтується.

Перевага системи полягає в тому, що приміщення не вимагає тривалого нагрівання. У нашій компанії головна увага приділяється саме цій системі кріплення. До її переваг відносять:

    1. надійність технології;
    2. можливість демонтажу (багаторазового) без пошкоджень полотна;
    3. розкрий полотна, у виробничому приміщенні;
    4. короткий час нагрівання приміщення.

Саме цей вид кріплення, найбільш затребуваний у Харкові. У нас ви можете купити натяжну стелю з установкою за найнижчими цінами.

Залишити заявку

МОНТАЖ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ КЛИНОВОГО КРІПЛЕННЯ

Клинове кріплення - система установки стель, що застосовуються для робіт з тканинними безшовними натяжними стелями. Ця технологія одна з найдорожчих, і за її допомогою встановлюються елітні види стель натяжних - Кліпсо і Дескор.

Для встановлення цього типу не потрібно нагрівати приміщення, так як тепло може сприяти стиску полотна, а цього допускати не можна. По всьому периметру стелі встановлюється багет, а потім на каркас з профілю натягуються стелі. Тримає полотно в натягу - спеціальний самозатискний пристрій. Чим більший натяг, тим більше пристрій стискає полотно. Спосіб монтажу цього виду кріплення дуже швидкий і проводиться за три-чотири години.

Одноразовий монтаж натяжної стелі з кріпленням клинового виду - єдиний недолік цієї системи. І при можливому затопленні їх доведеться повністю змінювати, оскільки тканина прийде в непридатність. Усі подробиці цих робіт ви можете дізнатись, якщо зателефонуйте нам за телефонами, вказаними нижче.

МОНТАЖ НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ ШТАПИКОВОГО ВИГЛЯДУ

Штапікова система кріплень - з'явилася на ринку однією з перших, але тепер використовується дедалі рідше. Цей спосіб кріплення можна вважати універсальним, так як з його допомогою встановлюються стелі – з ПВХ-плівкою та стелі Кліпсо та Дескор.

П-подібний профіль для кріплення, є конструкцією з алюмінію. Як клин застосовується пластиковий або дерев'яний штапик. Він міцно та надійно затискає та фіксує полотно. Для цього його закріплюють у пазах профілів. Після цього отвір у профілі закриває плінтус для стелі або вставки.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МАТОВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Для створення матових стель використовується поліестер або полівінілхлорид, який додатково покривають (просочують) поліуретаном. Незважаючи на те, що візуально ця матова плівка здається повністю гладкою, але на дотик у ньому відчуваються невеликі шорсткості. У ньому не відображаються предмети, і саме полотно не блищить, що також є її перевагами. 

Матові натяжні стелі ідеально підійдуть до класичного інтер'єру, з антикварними меблями, ліпниною та колонами. Вони підкреслять строгість форм, шляхетність та традиційну симетрію такого інтер'єру квартири, будинку чи офісного приміщення, і стануть у ньому завершальною нотою.

ГАРАНТІЯ НА МОНТАЖ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ У ХАРКОВІ

В якосты наших стель ви можете бути повністю впевненими. Ми надаємо 20 років гарантії на наші полотна та монтажну конструкцію. Наші натяжні стелі мають всі необхідні сертифікати якості, які свідчать про їхню повну безпеку.

Наша компанія надає послуги монтажу натяжної стелі вже більше 10 років, позитивні відгуки наших клієнтів підтверджують наш високий професіоналізм.

Розібратися у всіх нюансах та різноманітті способів встановлення, і вибрати той, який підійде вам оптимально, буває дуже складно. Тому, просто зверніться до нас, і ми допоможемо вам зробити найкращий вибір! Зателефонуйте нам, і ми дамо вам всі дані, і допоможемо змінити ваш інтер'єр і зробити його більш теплим та затишним! Якщо у вас виникли запитання, ви завжди можете задати їх нашим менеджерам за цими телефонами у Харкові 

Залишити заявку

Телефонуйте!

Замір безкоштовний
+380955000112

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Розташування

вулиця Сумська, 2, Харків, Харківська область, 61000

andrey.chkirya.93@gmail.com

© 2023 PPC ROCKS