ГЛЯНЦЕВІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ У ХАРКОВІ

Монтаж без пилу – за 1 день
Зателефонуй зараз

Чому ми

Гарантія

На матеріали 20 років

Економія

На 30% дешевше ніж
стеля з гіпсокартону

Безпека

Працюємо за договором

ГЛЯНЦЕВІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ

Вас зацікавили глянцеві натяжні стелі? Це не дивно. На сьогоднішній день, величезна кількість мешканців Харкова віддають перевагу французьким стелям. Полотна від компанії Plafond прості в монтажі, невибагливі, і дуже гарно виглядає на стелі, як у житловому приміщенні звичайної квартири, так і в офісі.

Залишити заявку

ВСТАНОВЛЕННЯ ГЛЯНЦЕВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Установка такої натяжної стелі – швидка, а ціна невисока. Все це тільки сприяє тому, що стелі з глянцевим полотном стають все більш популярними і завойовують любов покупців.

Натяжні глянцеві стелі, як дзеркало, відбивають у собі всі предмети під ними, та його відбивний коефіцієнт може становити - 90%. Ця перевага дає великі можливості при створенні унікальних та оригінальних проектів та рішень дизайнерів. За дуже короткий термін, приголомшливого ефекту можна досягти лише з'єднанням різних конструкцій і форм.

Глянцеві натяжні стелі допоможуть візуально збільшити простір і додадуть вашому інтер'єру лиску та неповторності.

ПЕРЕВАГИ ГЛЯНЦЕВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ:

  • глянцеві натяжні стелі (Харків) лише за допомогою самого матеріалу, створюють імітацію справжнього дзеркала на стелі;
  • вони є недорогим за вартістю, і безпечним рішенням, яке допоможе візуально збільшити простір кімнати, з малим метражем;
  • матеріал стелі дуже еластичний, і це дозволяє, без особливих зусиль, втілювати в життя навіть найскладніші проекти дизайну з підсвічуванням;
  • колірна гама глянсової стелі – дуже широка, і можна вибрати будь-який колір (білий, чорний, бежевий), який поєднуватиметься з дизайном вашої кімнати;
  • у разі затоплення, полотно, що має хорошу вологоізоляцію, може провиснути, але не прорватися і ваш будинок з нею буде в безпеці;
  • матеріал, нешкідливий, і на ньому не утворюються мікроорганізми та грибки;
  • міцність у нього висока, та термін гарантії на стелі – 10 років, протягом яких вам не знадобиться ремонт чи реставрація, а також інші роботи;
  • шумоізоляція дуже хороша, і тканина стелі може поглинати до 90% шумів;
  • коштує він недорого, і в такий спосіб ви зможете заощадити кошти.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ НАТЯЖНІ СТЕЛІ?

Протягом багатьох років компанія Plafond займається роботами по встановленню натяжної стелі в Харкові та Харківській області. З моменту відкриття ми накопичили великий досвід, і хотіли б передати свої вміння, і поділитися навичками і з вами! Прочитавши далі, ви зможете дізнатися, де найкраще встановлювати натяжну стелю з глянсовою поверхнею.

Багато власників квартир з невеликим метражем, з глянцевою натяжною стелею, отримують можливість візуально розширити приміщення. Зробити це можна, наприклад, у ванній кімнаті або кухні, не застосовуючи при цьому більш дорогих і складних технологій. Також, глянцеві стелі, завдяки їх властивостям, що відбивають, часто застосовують при створенні багаторівневих конструкцій.

Добре поєднуються вони разом із вбудованою системою точкових світильників, як матеріал з ефектом, що відображає, який створює додатковий об'єм і збільшує простір. При використанні глянсової стелі, в кімнатах, що виходять на північ, можна зробити їх світлішими завдяки тільки глянцю матеріалу натяжних стель.

Складаючи свої, індивідуальні композиції та конструкції, з різних форм, можна створювати дуже яскравий і цікавий дизайн стелі, який однаково добре поєднуватиметься, з будь-яким предметом інтер'єру.

Найпоширенішим, сьогодні, все ще є класичний варіант натяжної глянцевої стелі. Коштує він недорого, і має досить вишуканий вигляд. Але, незважаючи на це, він не розкриє повністю потенціал "глянцю", який яскравіше розкривається в складних багатоярусних конструкціях. Нашим майстрам під силу встановити навіть найскладніші дворівневі та багаторівневі натяжні стелі.

Великі площі з нестандартною формою та високими стелями вимагають і таких же нестандартних рішень з дизайну. І глянсова натяжна стеля в них відволікатиме увагу від усього інтер'єру, тому найчастіше його в таких приміщеннях не встановлюють. Тоді як матова натяжна стеля, створить у такому просторі відчуття - невимушеності та легкості, і не відволікатиме уваги від усієї обстановки.

Глянцеві французькі стелі шикарно виглядатимуть у квартирі, приватному будинку, офісі, магазині, ресторані, барі, басейні, а також в інших приміщеннях.

Наші роботи зі встановлення натяжних стель та їх фото, ви можете побачити у розділі Галерея. Вони представлені різними видами дизайнерських рішень, які виконані кваліфікованими фахівцями з дизайну замовника, відгуки про наші роботи завжди позитивні.

Залишити заявку

ВАРТІСТЬ ГЛЯНЦЕВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ У ХАРКОВІ

Ціна глянцевих стель залежить від країни їх виробництва.

Виробник (Німеччина) – від 270грн*.

Виробник (Франція) – від 300грн*.

Виробник (Бельгія) – від 170грн*.

*Ціни вказані з урахуванням вартості установки.

У нас ви також можете купити глянцеві французькі стелі (полотна), та встановити їх самостійно.

Встановивши французькі стелі, ви отримаєте стильну і довговічну стелю, ціна якої не порівняється і з іншими видами стельового оздоблення.

Поспішайте замовити натяжні стелі сьогодні та отримайте найбільш вигідні ціни. Викличте нашого замірника БЕЗКОШТОВНО та почніть перетворювати своє житло!

Залишити заявку

Телефонуйте!

Замір безкоштовний
+380955000112

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Розташування

вулиця Сумська, 2, Харків, Харківська область, 61000

andrey.chkirya.93@gmail.com

© 2023 PPC ROCKS