НАТЯЖНІ СТEЛІ З ФОТОДРУКОМ У ХАРКOВІ

Монтаж без пилу – за 1 день
Зателефонуй зараз

Чому ми

Гарантія

На матеріали 20 років

Економія

На 30% дешевше ніж
стеля з гіпсокартону

Безпека

Працюємо за договором

НАТЯЖНІ СТEЛІ З ФОТОДРУКОМ

Бажаєте додати родзинку до свого інтер'єру? Найкращим рішенням для вас стануть натяжні стелі з фотодруком у Харкові. З моменту появи перших натяжних стель пройшло дуже багато часу. І за всі ці роки, багато їхніх форм і фактур, вже встигли порядком набриднути. В наш час для розробки індивідуальних дизайнів все частіше використовуються нові та унікальні матеріали, створені із застосуванням інноваційних технологічних розробок, до яких можна віднести і нанесення фотодруку на полотні натяжної стелі.

Оригінальні та високоякісні натяжні стелі з фотодруком дозволяють створювати неповторний та цікавий дизайн, який повністю відповідає потребам власника будинку.

Залишити заявку

СТЕЛІ З МАЛЮНКОМ: ТАНДЕМ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ТВОРЧОГО ПІДХОДУ

Натяжне, гладке і рівне полотно, що використовується для встановлення на стелю, підходить і для монтажу різних освітлювальних приладів, і дає необмежений простір для прояву особистої фантазії. Навіть у давні часи, власники жител намагалися прикрасити свої будинки – малюнками, орнаментами та стельовими фресками. З появою нових технологій – фотографічного друку на стелях, створювати найрізноманітніші – великі та дрібні, витончені та об'ємні зображення, тепер дуже просто!

У Харкові фотодрук на натяжних стелях має величезну популярність і збирають захоплені відгуки. Такий вид друку має багато переваг, які є у всіх різновидах натяжних полотен.

ПЕРЕВАГИ НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ З ФОТОДРУКОМ

  • чудовий зовнішній вигляд, який довгий час після установки виглядає завжди ідеально і рівно;
  • високу міцність і стійкість до перепадів температур, високої вологості, при яких матеріал завжди зберігає свою форму, не провисає і не коробиться;
  • висока якість фарбування (навіть після часу, матеріал не втратить свій яскравий колір, а його зображення не спотворюватиметься або "вицвітатиме");
  • на натяжних стелях з фотодруком, не утворюються шкідливі мікроорганізми, грибки та пліснява, і вони абсолютно безпечні для здоров'я;
  • комбінуючи фотографічні зображення та кольорові однотонні полотна, барвистість та простий фон, з ними можна створити відчуття затишку та гармонії;
  • на полотні натяжної стелі можуть бути нанесені - ваші особисті фотографії, фотоілюстрації, колажі та авторські фотографії з вашого особистого фотоальбому;
  • шумоізоляція у них, як і вологоізоляція – дуже високі;
  • ціна фото малюнка - низька, тому такі натяжні стелі економлять кошти, на відміну від ручного нанесення фарб і малюнків на стелі, які обійдуться в дуже круглу суму, і не матимуть такого ж чіткого малюнка, як при фотодруку. 

ДОДАТКОВІ ВЛАСТИВОСТІ НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ З ФОТОДРУКОМ

До додаткових переваг можна віднести: вогнестійкість, здатність витримувати високі температури, простоту і зручність в установці і при експлуатації. При запиленні полотно з малюнком можна протерти сухою тканиною. Полотно з малюнком дуже стійке до механічного впливу. Ціна фотодруку, за квадратний метр – невисока.

Вартість фотодруку на натяжних стелях у Харкові

Ціна стель із фотодруком у Харкові залежить від типу полотна. Середня ціна фотодруку на натяжних стелях від 420 гривень за м2. Щоб дізнатися точну ціну, телефонуйте нашим менеджерам або викликайте замірника.

Пам'ятайте, що у нас ви можете купити натяжні стелі з малюнком за кращими цінами.

Залишити заявку

ЯКІ ФОТОГРАФІЇ МОЖНА НАНЕСТИ НА ПОЛОТНО СТЕЛІ?

За допомогою фотодруку на полотно натяжної стелі можна нанести будь-які фотографії, красиві орхідеї, метелики, хмари, зоряне небо, геометричні фігури, казкові персонажі та багато іншого. У вас недостатньо ідей? Наш каталог містить багато готових фото, які ви можете використовувати в своєму інтер'єрі. Особливим хітом можна назвати 3Д друк на полотнах. Все це стає можливим завдяки сучасному обладнанню та якісним витратним матеріалам. Компанія Plafond надає 10 років гарантії на натяжні стелі з фотодруком.

Фото малюнок наноситься тільки на безшовне полотно, щоб зображення на ньому було натуральним, без деформацій, а сама конструкція - малюнки або фотографії, різного розміру. Комбінуючи різні види натяжних полотен - матові, глянцеві або сатинові, для нанесення на них малюнка або як однотонний фон, можна створювати в будинку - найскладніші та неймовірні рішення в дизайні, які дозволять прикрасити стелі улюбленими фотоілюстраціями, та створити вишуканий та яскравий як у сучасному, так і класичному інтер'єрі будинку.

Установка фото полотен не обходиться без фарб, і від її високої якості залежить і чіткість, і яскравість малюнка, а також збереження його структури на довгі роки. Основа під них має бути професійною, щоб просити процес друку. Навіть після багатьох прибирань, така стеля залишатиметься такою ж цілісною, без тріщин чи потертостей.

УСТАНОВКА НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ З ФОТОДРУКОМ У ХАРКОВІ

Установка стель нашими фахівцями не триватиме багато часу. Виготовлення полотна займе від 1 до 3 днів, а сам монтаж займе не більше 3-х годин (за умови монтажу стандартної конструкції).

Саме в нашій компанії ви можете замовити свій авторський дизайн для натяжної стелі з 3Д фотодруком та підібрати вид полотна, а також отримати консультацію з будь-якого виду полотен. Наш каталог готових робіт допоможе вам зорієнтуватися та вибрати щось індивідуальне. Наша компанія може допомогти вам зробити ремонт вашої мрії - швидко та якісно! Поспішайте замовити натяжні стелі з фотодруком ціна від 198 грн/м2 та отримайте знижку на подальші роботи.

Поспішайте замовити натяжні стелі сьогодні та отримайте найбільш вигідні ціни. Викличте нашого замірника БЕЗКОШТОВНО та почніть перетворювати своє житло!

Залишити заявку

Телефонуйте!

Замір безкоштовний
+380955000112

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Розташування

вулиця Сумська, 2, Харків, Харківська область, 61000

andrey.chkirya.93@gmail.com

© 2023 PPC ROCKS