НАТЯЖНІ СТEЛІ ЗОРЯНЕ НЕБО У ХАРКОВІ

Монтаж без пилу – за 1 день
Зателефонуй зараз

Чому ми

Гарантія

На матеріали 20 років

Економія

На 30% дешевше ніж
стеля з гіпсокартону

Безпека

Працюємо за договором

НАТЯЖНІ СТEЛІ ЗОРЯНЕ НЕБО

Вас зацікавила натяжна стеля Зіркове небо? Бажаєте створити у своєму будинку справжню казку? Фахівці компанії Plafond легко та швидко реалізують будь-яку вашу ідею.

Кожна людина мріє створити у своєму будинку - унікальний інтер'єр, який не буде ні в кого повторюватися, і збігатиметься з особистими уявленнями про комфорт та затишок. Вирішуючи це завдання, багато хто стикається з проблемами вже тоді, коли потрібно приступити до оформлення стель.

Найбільш оптимальним рішенням у цій ситуації, яке рекомендує і наша компанія, буде встановлення натяжної стелі «Зоряне небо». Французька стеля у Харкові цієї конструкції - коштує недорого, і при цьому справляє незабутнє враження, на всіх, хто його побачить! Ваші рідні та знайомі напевно будуть у захваті від світіади зірок, що світиться! Варто зазначити, що Зоряне небо є справжнім хітом у Харкові та області.

Залишити заявку

УСТАНОВКА СТЕЛІ ЗІРКОВЕ НЕБО

Натяжну стелю Зіркове небо можна встановити трьома способами:

  • Установка потолка с применением световодов и светогенератора. Монтаж этого вида натяжного потолка в Харькове включает в себя применение световых эффектов, с помощью - установки светового генератора, и дополнительных источников - световодов. Функционирование этой конструкции происходит таким образом: под натяжным потолком, устанавливаются световоды и выкладываются на пленку потолка, в том порядке, который указан в проекте дизайна. Световой генератор - как источник света, может регулировать яркость освещения или различные отражения. С ним можно настроить численность свечения звезд, эффект мерцания. Дополнительно, на полотно потолка можно установить и другие предметы, преломляющие свет, которые будут добавлять небу необычных эффектов.
  • С использованием пульта для управления. Это вариант натяжного потолка, представляет собой расширенный вариант предыдущей версии. Более интересный эффект в ней достигается при помощи пульта управления световыми диодами. Меняя режимы в пульте, можно менять последовательность свечения и создавать - эффект мерцающего звездного неба, северного сияния или падающей кометы. В зависимости от того, сколько режимов будет в пульте, столько вариантов звездного полотна вы и получите.
  • С применением люминесцентной (светящейся) краски. Недорогой, но не менее эффектный вариант, который не уступает по своей красоте и декоративности, первым двум вариантам. На матовое полотно (пленку) наносится рисунок - светящейся люминесцентной краской. Днем - "Звездное небо" видно не будет, но при наступлении ночи, материал смотрится, как настоящий космос с россыпью звезд, туманностей и созвездий. Вместе с использованием светильников, эффект ночного неба будет еще более ярким!

БЕЗПЕКА НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ ЗОРЯНЕ НЕБО

Незважаючи на те, що в такій стелі використовують світлосистеми, ці конструкції абсолютно безпечні, і можуть встановлюватися в спальнях і дитячих кімнатах. Зоряне небо дуже подобається дітям і сприяє кращому сну.

Ефект зоряного неба чудово виглядає у вітальні та підійде для монтажу навіть у ванній кімнаті. Незважаючи на високу вологість ванної, і використання електричного генератора, така стеля небезпечна для власників будинку. Кабель, що застосовується в ньому, не є джерелами світла, і не підключаються до відкритої електрики.

Також варто відзначити, що наші полотна мають усі необхідні сертифікати якості. Вони повністю безпечні для вас, членів вашої сім'ї та для домашніх тварин.

Крім цього, полотна від компанії Plafond просякнуті спеціальною рідиною, яка перешкоджає утворенню плісняви та грибків.

Залишити заявку

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ЕФЕКТ ЗОРЯНОГО НЕБА?

  • 1. Суцільне полотно, без отворів. У матеріалі полотна не робляться додаткові отвори. Всі необхідні дроти та підсвічування, проводяться з внутрішньої або виворітної сторони плівки, і міцно закріплюються. У денний час - полотно виглядає як рівна і гладка натяжна стеля, а вночі, підсвічений матеріал, сяятиме тисячами зірочок.
  • 2. З додатковими отворами. У цьому варіанті установки, в полотні стелі робляться отвори, для проведення проводки зі світлодіодами. Вдень стеля виглядає пристойно, але не зовсім ідеально, тому така версія більше підходить для встановлення на тканинному полотні.
  • 3. Ефект зорепаду. Щоб отримати такий ефект, натяжне полотно проколюється та простягається основними проводами зі світлодіодами, від 100 до 300 мм. Наша компанія готова вам допомогти у створенні унікального дизайну у вашому інтер'єрі, встановивши у ньому натяжну стелю Зіркове небо (Харків) будь-якого типу!

ВАРТІСТЬ НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ ЗІРКОВЕ НЕБО У ХАРКОВІ

Ціна такого виду стелі безпосередньо залежить від способу і типу монтажу. На вартість також впливає кількість кутів, необхідність обходу опалення труб, кількість світильників тощо.

У середньому ціна коштує від 850 гривень м2.

Варто зазначити, що наша ціна, одна з найбільш доступних у Харкові. Натяжна потолок Зіркове небо у Харкові

ГАРАНТІЇ ВІД КОМПАНІЇ PLAFOND

Наша компанія надає 12 років гарантії на наші полотна та монтажні конструкції. На світильники та світлодіоди поширюється гарантія виробника.

Ми поважаємо наших клієнтів та завжди йдемо їм назустріч! Звоните нам, і сьогодні ви отримаєте від нас дуже привабливу скидку на всі наступні роботи з ремонту, монтажу або демонтажу натяжних потолків.

Поспішайте замовити натяжну стелю Зіркове небо, і дивуйте своїх близьких. Виклик замірника БЕЗКОШТОВНО.

Залишити заявку

Телефонуйте!

Замір безкоштовний
+380955000112

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Розташування

вулиця Сумська, 2, Харків, Харківська область, 61000

andrey.chkirya.93@gmail.com

© 2023 PPC ROCKS