РЕМОНТ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ У ХАРКОВІ

Монтаж без пилу – за 1 день
Зателефонуй зараз

Чому ми

Гарантія

На матеріали 20 років

Економія

На 30% дешевше ніж
стеля з гіпсокартону

Безпека

Працюємо за договором

Натяжні стелі мають величезну популярність. В силу своєї практичності, універсальності та доступності, даний вид стельового оздоблення легко обходить своїх конкурентів. Незважаючи на високу практичність, у деяких випадках натяжні стелі все ж таки вимагають ремонту. Так, і нічого дивного тут немає.

Як і будь-яка інша, натяжна стеля, на жаль, теж може вимагати ремонту або часткової реставрації. Отже, давайте розглянемо, у яких випадках французьким стелям може знадобитися ремонт.

Залишити заявку

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ З РЕМОНТУ НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ У ХАРКОВІ

  • Злив води (проблема виникає під час затоплення).
  • Усунення порізів або проколів (дуже часто полотна прорізають при неакуратному занесення будівельних матеріалів та інших великогабаритних речей).
  • Зміна схеми освітлення та заміна освітлювальних приладів (додавання світильників, їх заміна або модифікація).
  • Декоративне оздоблення пошкоджень (на місці пошкоджень можна встановити цікаві декоративні елементи, які додадуть вашій кімнаті індивідуальності).
  • Повна заміна натяжної стелі.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ПОШКОДЖЕННЯ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Трапляються випадки, коли ремонт натяжних стель потрібен з вини бригади, яка здійснювала їх встановлення. Так, дуже часто, непрофесійні бригади, які не мають відповідного досвіду, знань та професійного обладнання, роблять велику кількість помилок, які згодом призводять до того, що стеля вимагає ремонту, а іноді й повної заміни. Щоб не отримати подібних проблем, необхідно звертатися до професіоналів. Компанія Plafond працює у Харкові вже понад 10 років. На нашому рахунку безліч вдало реалізованих проектів, про що свідчать позитивні відгуки наших клієнтів.

Якщо установку натяжних стель встановлюють майстри, то в більшості випадків причиною ремонту виступають помилки власників. Іноді, багато наших клієнтів не подумавши, роблять помилки, які згодом може вирішити тільки ремонт.

ПОМИЛКИ, ЯКІ НАЙЧАСТІШЕ РОБЛЯТЬ ВЛАСНИКИ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

  • Необережне занесення будівельних матеріалів та інших предметів, які перевищують висоту стель.
  • Різні ремонтні роботи після встановлення натяжної стелі (поклейка шпалер необережне підрізування, фарбування, шпаклівка стін проколи шпателем) і т.д.
  • спроби самостійного зливу води

КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ, ЯКЩО ПОТРІБНИЙ РЕМОНТ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ У ХАРКОВІ?

Якщо вашим натяжним стелям потрібен ремонт, то ми рекомендуємо звернутися до професіоналів. На рахунку наших фахівців безліч вдалих ремонтів. До кожного окремого випадку ремонту ми підходимо з особливим трепетом та індивідуальними способами їх вирішення.

Залишити заявку

ГАРАНТІЇ ВІД КОМПАНІЇ PLAFOND

Встановлюючи натяжні стелі, ми даємо 20 років гарантії на нашу монтажну конструкцію та полотна. Маючи цю гарантію, у певних випадках, передбачених нею, ви зможете провести ремонт безкоштовно (якщо стелі або монтажна конструкція вимагають ремонту з гарантійних випадків).

Вам потрібний ремонт натяжних стель в Харкові? Телефонуйте нашим менеджерам і ми вас проконсультуємо, мінімальна ціна ремонту натяжної стелі 500грн.

Важливо! Не варто намагатися провести ремонт натяжних стель самостійно, у жодному разі не намагайтеся самостійно злити воду. У більшості випадків пошкоджені полотна можна легко відремонтувати, але непрофесійні дії можуть призвести до остаточного псування стель. Після цього доведеться змінювати все полотно, а це істотно дорожче, ніж його ремонт.

Залишити заявку

Телефонуйте!

Замір безкоштовний
+380955000112

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Розташування

вулиця Сумська, 2, Харків, Харківська область, 61000

andrey.chkirya.93@gmail.com

© 2023 PPC ROCKS