ПРО НАС

Монтаж без пилу – за 1 день
Зателефонуй зараз

Чому ми

Гарантія

На матеріали 20 років

Економія

На 30% дешевше ніж
стеля з гіпсокартону

Безпека

Працюємо за договором

Шукайте якісну матову натяжну стелю в Харкові? Компанія Plafond з радістю допоможе вам завершити ремонт або оновити інтер'єр.

Протягом 7 років, наша компанія "Plafond" знаходиться на лідируючих позиціях, на ринку виробників натяжних стель, різної фактури. За час своєї роботи ми змогли накопичити великий практичний досвід і зібрати хороший багаж знань. Все це дозволяє нам надавати нашим клієнтам широкий асортимент всіх видів натяжних стель і всі види робіт з їх встановлення та монтажу.

Навіть найвибагливіші клієнти, зможуть знайти у нас для себе необхідний вид натяжного полотна, асортимент якого - величезний, і включає як бюджетні, так і люксові варіанти. Ми належимо до наших покупців з повагою, і пропонуємо вироби тільки високої якості, ввічливе обслуговування та завжди - доступні ціни!

Звертаючись до нашої компанії, ви не тільки отримуєте натяжні стелі, але й позбавляєте себе проблем з їх установкою, тому що ми беремо її на себе. А вам залишиться тільки милуватися готовою роботою, яка буде проведена в найкоротші терміни. Натяжна стеля, яку ми встановимо, буде вам не менше двадцяти років! До переваг матеріалу стелі можна віднести його: максимальну міцність, еластичність, жароміцність, вологонепроникність та екологічну чистоту. І це лише частина позитивних властивостей цього матеріалу, який використовується для натяжних стель.

У наш час, популярність натяжних стель зростає по всьому світу і вони стають все більш популярними у покупців. Вони допомагають приховати недоліки стелі, прикрашають все приміщення, і роблять його дизайн більш вишуканим і неповторним. За проведеною статистикою - натяжні стелі, найпопулярніший спосіб оформлення для стелі. І цьому є просте пояснення - велика кількість переваг порівняно зі звичайною обробкою.

Залишити заявку

Навіть набридлий інтер'єр може повністю змінитися, якщо в ньому встановити натяжні стелі. Деякі види кріплень дозволяють міняти полотна на стелі, хоч щороку, якщо звичайно вам дозволяють засоби, тому що їх легко встановлювати і легко і знімати.

Наша компанія здійснює встановлення стель, і пропонує своїм замовникам, дійсно якісний сервіс та доступну ціну за всі роботи. Монтаж стелі займає від 2-х до 4-х годин, і наші кваліфіковані фахівці проведуть його без пилу та бруду, акуратно та якісно. Дбаючи про безпеку вашого будинку, персонал компанії, встановить полотно стелі, не пошкодивши ремонту стін та підлоги. Ви можете самі вибрати будь-який колір матеріалу для натяжної стелі або зателефонувати нам, і ми підкажемо вам найбільш вдалий варіант.

Звертаючись до нашої компанії, ви можете бути впевнені, що ми уважно поставимося до всіх ваших вимог, і за необхідності дамо консультацію з будь-якого питання. Ми не просто встановлюємо натяжні стелі, а робимо все, щоб ваша оселя стала зразком високого стилю!

Залишити заявку

ГАРАНТІЇ

Компанія Plafond дає 20 років гарантії на полотна та монтажну конструкцію. Наші стелі прослужать вам більше 20 років, про це свідчать позитивні відгуки наших клієнтів.

Не відкладайте свій ремонт, викликайте нашого замірника. Виїзд замірника БЕЗКОШТОВНО.

Залишити заявку

Телефонуйте!

Замір безкоштовний
+380955000112

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Розташування

вулиця Сумська, 2, Харків, Харківська область, 61000

andrey.chkirya.93@gmail.com

© 2023 PPC ROCKS